امکان سفارش هدیه به چه صورت است؟

شاید بارها به این فکر افتادین که برای فرزند دلبندتون، نوه زیباتون و  یا حتی کوچولوی دوست عزیزتون، یک هدیه مناسب بخرید اما کمبود وقت آزاد،  شلوغی کارهای شخصی، ترافیک و هزینه جابجایی شهری، بیماری های مسری مثل  کرونا و آنفولانزای فصلی ... همه و همه خرید هدیه رو براتون به یک مشکل  برزگ و سخت  تبدیل کرده! 

اما "نی نی پوت" این مشکل و حل کرده. كافیه با چند كلیك در وب سایت "نی نی پوت و یا مشاهده اینستاگرام ما، دست به انتخاب هدیه مورد نظرتون بزنید و با ثبت سفارش هدیه، منتظر ارسال اون تو روز و ساعت مورد نظرتون باشید! چه سورپرایزی بشه😍. حتی میتونید از طریق صفحه تماس با ما،  برای انتخاب بهترین هدیه ممكن از تجربه و مشاوره کارشناسهای "نی نی پوت"  استفاده بفرمایین. اگه شما خواسته‌ی ویژه ای برای هدیه خودتون دارین،  میتونین از ما بخوایین تا هدیه تون بصورت خاص کادو بشه یا داخل باکس های  کادویی زیبا قرار بگیره. 

"نی نی پوت" كمپین های فروش زیادی در طول  سال برگزار میكنه كه اكثرا براساس روزهای خاص سال طراحی شدن و فرصت خوبی  واسه هدیه دادن و نشوندن لبخند روی لبهای کوچولوهاست. مثلا میتونید مجموعه  ای از انواع هدیه روز دختر و یا روز پسر و در سایت و اینستاگرام ما،  ببینید و از ما بخواین از طرف شما کادوتون و تو روز و ساعت خاصی به  کوچولوتون هدیه بدیم تا زیباترین لحظات زندگیش، با کادو سورپرایزی شما رقم  بخوره.