نکاتی در مورد انتخاب لباس بچه


خرید لباس راحتی کودکان

همیشه لباس پوشیدن کودکان برای خانواده  هایشان یک امر مهم و قابل اهمیت  بوده و خواهد بود این هم به این دلیل است  که همه والدین دوست دارند تا  فرزند آنها در عین حالی که آراسته است در لباس  های خود راحت باشد و این  آرزوی هر والدینی است که بهترین لباس ها را برای  فرزند خود تهیه کند ما در نی نی پوت (http://niniput.com/ ) این امر را قبول کرده ایم که بچه ها بخش زیادی از  مدت روزشان را در خانه سپری می کنند به همین دلیل است که اگر لباس مناسبی  بر تن آنها نکنیم امکان  دارد که علاوه بر اینکه باعث کلافگی و بدخلقی آنها  در ادامه روز شود بلکه  مدت زمان های طولانی سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای  فرزندان ما شد این  امر به این دلیل است که پوست کودکان معمولا لطیف تر و  حساس تر از پوست بدن  بزرگسالان است و میتواند با کوچکترین تحریکی سبب بروز  آمدن واکنش های  شدیدی شود و حتی اگر این این امر تشدید شود باعث بیماری های  پوست برای  فرزندان شود ما در این مقاله سعی داریم که به چگونگی  انتخاب لباس های راحتی برای کودکان بپردازیم.با ما همراه باشید

انتخاب لباس مناسب برای بچه ها

لباس پوششی است که ما را در برابر انواع تغییرات آب و هوایی محافظت می کند و  یکی از سه نیاز اساسی و مهم هر انسان در زندگی روزمره است. علاوه بر این  با انتخاب نوع صحیح اون ظاهر خوبی به ما می دهد. در دوره جوانی توجه بچه ها  به لباسهایی که براشون انتخاب میشه رو به افزایش است. حتی خودشون هم  مشارکت می کنند. کودکان امروزی به صورت گسترده در معرض انواع رسانه ها قرار  داره و به همین دلیل با حقوق خودش آشنا است و در مورد لباسی که می خواد  بپوشه نظر می ده. در دنیای امروز تمرکز طراحان لباس روی سادگی، راحتی و  نگاه جدید به طراحی لباس کودک است.

روانشناسی لباس کودک و نکات مهم در انتخاب لباس بچه

اگر از پدر و مادرهایی هستید که تا حالا  به‌راحتی لباس بچه انتخاب می‌کردید و به‌تازگی درگیر جنگی اشک‌آلود با  فرزندتان بر سر انتخاب لباس بچه شده‌اید، تبریک می‌گوییم چون این معضل به  آن معنی است که رشد اجتماعی کودک شما به‌خوبی صورت گرفته‌است. کودکان ۳ سال به بالا به‌تدریج به  مرحله‌ای می‌رسند که تمایل دارند استقلالشان را به‌نمایش بگذارند و خط  قرمزهای تعیین‌شده توسط والدینشان را به‌چالش بکشند. این موضوع کار انتخاب و  خرید لباس بچه را بسیار دشوار می‌کند. در این شرایط چگونه خرید کنیم؟

10 نکته اساسی در خرید لباس بچه

خرید لباس بچه شیرین است؛ اما آنقدرها هم آسان نیست. به ویژه که باید به  نکات خاصی در مورد آن دقت کنید. نگرانی‌ها از انتخاب سایز و جنس شروع  می‌شود تا به راحتی و قیمت مناسب برسد.اصلا همین جمله معروف «ماشاالله چه زود قد کشیده» هم به خرید لباس بچه مربوط می‌شود؛ چون هر چه بیشتر قد می‌کشد یعنی باید لباس جدیدتری برایش خرید!

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه اینترنتی"نی نی پوت" تلاش میکند تا به وظیفه اجتماعی خود که همانا آگاهی بخشیدن به والدین در انتخاب لباس بچگانه است کمک کند. آگاه انتخاب کردن لباس بچه و کمک به افزایش آگاهی شما والدین از وظایف نی نی پوت است.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها