خرید لباس برای کودکان

 لباس برای  کودکان مانند لایه دوم پوست آنهاست و به دلیل حساسیت آنها در مقایل سرما و  گرما و دیگر عوامل طبیع یما نیاز داریم که در مورد چگونگی انتخاب لباس برای فرزندانمان بیندیشیم. لباس کودکان باید از نظرهای مختلف دارای ویژگیهای  خاصی باشد که بتواند باعث راحتی و آسایش هرچه تمام تر کودک شود. قطعا هیچ  پدر مادری دوست ندارند که فرزندان آنها دچار اذیت شود. مادر نی نی پوت قصد داریم در ادامه به برخی از نکات خرید لباس به خصوص خرید لباس راحتی و یا خرید لباس نی نیبپردازیم تا شما بتوانید بعد از خواندن این  نکات از این به بعد انتخاب های بهتری برای فرزندان دلبندتان داشته باشید.


سایز لباس برای کودکان

 یکی از  عوامل که بتوان مهم ترین عامل هم میتواند در انتخاب لباس راحتی باشد سایز  آن لباس است. شما هر چقدر هم که لباس های گران قیمت با جنس و الیاف و برند  های خوب انتخاب کنید اگر سایز آن را درست انتخاب نکنید نمی توانید اسایش  فرزند خود را تضمین کنید. به همین دلیل هم است که میگوییم انتخاب درست سایز  در برگزیدن لباس های راحتی برای کودکان از مهمترین عامل هاست ولی سایز لباس راحتی بچگانه را برای فرزندانمان باید چگونه انتخاب کنیم؟! باید توجه داشته باشید که  کودکان با ما  تفاوت دارند هم آن ها دارای حساسیت بالایی هستند و هم نحوه و  نوع و زمان فعالیت های آنها با ما متفاوت است در همین راستا باید سایز  مورد نظر آنها فرق داشته باشد. بهتر از همیشه وقتی برای کودکمان لباس  انتخاب کنیم حداقل یک سایز بزرگتر را انتخاب کنیم تا کودک بتواند در لباس آزادی عمل داشته باشد و  بتواند جنب و جوش های کودکی را انجام دهد البته توجه کنید که اگر مانند بیشتر والدین این اشتباه را تکرار کنید و یک لباس  خیلی بزرگ برای فرزندتان انتخاب کنید میتواند مشکل خیلی جدی را برای فرزند  شما و و شما به وجود آورد زیرا این لباس ها نه تنها باعث کلافگی انها میشود  بلکه میتواند با گیر کردن به جایی باعث برهم خوردن  تعادل آنها شود و  خدایی نکرده آسیبی به کودکتان شما وارد کند جنس

 همانگونه  که گفته شد پوست کودکان بسیار لطیف تر و حساس تر از پوست بزرگسالان می باشد  به همین دلیل هم باید هنگامی که لباس خاصی را مد نظر داریم به الیاف تشکیل  دهنده آن دقت کنیم. بیشتر لباس های ارزان قیمت کودکانه ای که در بازار  هستند بخش عمده ای از الیاف تشکیل دهنده آنها را الیاف مصنوعی تشکیل می دهد  و در واقع این لباس ها پلاستیکی هستند که باعث میشوند کودک در هنگام خواب  فعالیت تعریق بیش از اندازه داشته باشد و از تنفس پوستی آن جلوگیری شود و  در طول مدت زمان مشکلات و بیماری های پوستی را برای شما به وجود آورد شما  باید توجه داشته باشید که نباید پوست بدن خود را با کودکان مقایسه کنید  زیرا پوست کودکان میتواند به کوچکترین تهدید واکنش زیادی را نشان دهد. بهتر  است لباس هایی که برای کودکان انتخاب کنیم نخی و از الیاف طبیعی باشد که  بهترین تنفس پوستی را در آن لباس ها داشته باشند

طرح

 یکی دیگر  از عواملی که شاید به چشم نیاید ولی بسیار مهم است طرح و رنگ لباس های  کودکان است بهتر است همیشه از طرح ها و رنگ های شاد برای کودکان انتخاب  کنیم. 

 حرف آخر

در این مقاله ما در نی نی پوت به راهکار های انتخاب لباس برای کودکان پرداختیم. شما می توانید با مراجعه به سایت نی نی پوت انواع لباس راحتی های نی نی کوچولوها و انواع لباس راحتی های بچه گانه را با بهترین قیمت و بالاترین تنوع محصولی خریداری کنید. 

نی نی پوت سعی دارد بهترین هارا برای شما به ارمغان بیاورند