تحویل روزانه در مشهد به چه صورت است؟

- تمامی سفارش های کوچک و قابل حمل با پیک موتوری که تا ساعت 19 هر روز  در محدوده شهر "مشهد" در وب سایت "نی نی پوت" نهایی شوند، همان روز برای  شما ارسال میشوند.

- سفارشهای نهایی شده بعد از ساعت 19، در روز کاری بعد برای شما ارسال خواهند شد.

-  لازم بذکر است سفارش هایی که در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نهایی می  شوند، در صف ارسال روز کاری بعد قرار میگیرند و تنها با هماهنگی با واحد  سفارش سایت "نی نی پوت"، در صورت امکان، همان روز ارسال خواهند شد.

 -  توجه داشته باشید در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها، حراج های فصلی و یا  ماههای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، علیرغم تلاش ما، امکان دارد  دریافتی کالا طبق رویه‌های اعلام شده صورت نگیرد.


نحوه تحویل گرفتن سفارش:

 -  لازم  به ذکر است نیاز است شما هنگام  دریافت سفارش خود، کارت شنایی معتبر  ارائه  دهید. کارت  شناسایی حتما  میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص  تحویل  گیرنده باشد، در غیر اینصورت  همکاران ما امکان تحویل کالا را  نخواهند داشت.

- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

-    تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند   آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

-   وظیفه کنترل صحت تعداد و شرایط فیزیکی و کیفی اقلام سفارشی در زمان  تحویل، با تحویل گیرنده سفارش بوده و ضروریست در صورت وجود مشکل یا ایراد  از   تحویل گرفتن آن  خودداری کنید. بدیهی است  که تحویل گرفتن کالا توسط  شما  به  منزله تایید  سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- هزینه ارسال در مشهد  با  پیک موتوری 20 تا 25 هزار تومان، با ماشین و تاکسی 22 تا 30 هزار تومان و با پست 35 هزار تومان (بسته به مقصد انتحابی، وزن و حجم  بسته  بندی  کالا و شرایط زمانی و آب و هوایی ارسال ) می باشد. این هزینه  به  سیستم حمل و نقل پرداخت می شود و ما هیچ دخالت و نفعی در این هزینه  نداریم.

-  روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب  برای سایر  کالاها،  روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل  2 روز تحویل  سفارش را به  تعویق  خواهد انداخت.

- سفارشات باربری بین 5 تا 7 روز کاری تحویل خواهد شد. " این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."