چگونه پرداخت کنیم؟

تلاش "نی نی پوت" فراهم کردن امکانات لازم جهت سهولت در پرداخت وجه توسط شما خریدارن محترم می باشد.


پرداخت اینترنتی

 کاربران  محترم "نی نی پوت" می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی،  هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به  منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش  است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت  موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و  نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش  نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل  آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

-لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران  محترم سایت "نی نی پوت" می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه  کارت‌های بانکی عضو شبکه  شتاب از درگاههای امن فراهم شده بر روی سایت،  پرداخت کنند. هنگام  پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که  پس از وارد کردن  آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع  می‌شوید

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

1- شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

2- رمز پویا یا رمز دوم یکبار مصرف

طبق  بخشنامه بانک مرکزی، از ابتدای دی ماه ۱۳۹۸ استفاده از رمز پویا یا رمز  دوم یکبار مصرف برای انجام همه تراکنش‌های آنلاین مثل خرید اینترنتی الزامی  است. برخی از بانک‌ها به صورت خودکار رمز پویا کارت‌های بانکی مشترکین خود  را  فعال کرده اند. در غیر این صورت، از 2 طریق می‌توانید اقدام به فعال  سازی  رمز پویا کنید:
1- به دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ مربوطه مراجعه کرده و از منوی خدمات رمز پویا، اقدام به فعال سازی آن کنید.
2- مراجعه به شعب بانک مربوطه. 

راهنمای دریافت رمز پویا

مرحله اول: براساس دستورالعمل بانک صادرکننده کارت خود، نسبت به فعالسازی رمز پویا اقدام نمایید.

 مرحله دوم: رمز پویا را براساس روش اعلامی از طرف بانک صادرکننده کارت، به یکی از روش‌های زیر دریافت کنید.

  1. دریافت از طریق برنامه‌های کاربردی بانک، اینترنت بانک و یا موبایل بانک
  2. دریافت از طریق کد USSD بانک صادرکننده کارت شما
  3. دریافت از طریق زدن دکمه “درخواست رمز پویا” در درگاه پرداخت اینترنتی

 مرحله  سوم:  پس  از دریافت رمز پویا به یکی از روش‌های فوق، رمز دریافتی را در  محل تعیین  شده برای “رمز دوم” وارد نمایید و سپس مابقی اطلاعات را تکمیل  نمایید.

   3- CVV2   (  یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی   کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج   می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان  یک  کد امنیتی در   پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی   کاربرد دارد )
 

  4- تاریخ انقضاء   (تاریخ  انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ  انقضا وجود  ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال  انقضای کارت  استفاده کنید.)


اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

-   مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد  را در حساب کاربری "نی نی پوت" خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال  فاقد  کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت   میکند.)
- در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که  مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج  شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی  در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از "نی نی پوت"، رضایت داشته و با  معرفی کارت در حساب  کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
-  در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و  مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی   توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، "نی نی پوت" مطابق با ضوابط و مقررات   قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.